بازدیدکنندگان گرامی؛ لطفا قبل از ثبت نام در باشگاه مشتریان و خرید اینترنتی محصولات شرکت اکباتان به موارد ذکر شده حتما توجه فرمائید. مشاهده...
تتیجه جستجو
تاریخعنوان
1399/10/20زیبایی و رخ فرش جزو مهمترین فاکتورهای انتخاب فرش بشمار می رود و بدین ترتیب، رنگ و طرح فرش اولویت بسیاری از افراد می باشد و با توجه به تنوع بسیار زیاد رنگها و نقشه های فرشهای ماشینی، گاهی انتخاب میان انواع فرشها نیاز به زمان زیادی دارد.
1399/10/15با سلام و درود خدمت مشتریان محترم اکباتان بر اساس قرعه کشی صورت گرفته، برندگان قرعه کشی
1399/10/13در طی سالهای اخیر، صنعت نساجی شاهد رشد و پیشرفت زیادی بوده است و در حال حاضر تنوع محصولات صنایع نساجی و خصوصا صنعت فرش ماشینی بسیار زیاد است. بدلیل استفاده از تکنولوژی های روز دنیا و دستگاه های پیشرفته و همچنین ذوق و هنر ایرانی، محصولات با کیفیت و متنوعی روانه بازار داخلی و خارجی می گردد تا سلیقه طیف های مختلف مشتریان تامین گردد.
1399/10/07با سلام و درود خدمت مشتریان محترم اکباتان بر اساس قرعه کشی صورت گرفته، برنده قرعه کشی با
1399/09/29افراد تمایل به زندگی در خانه ای زیبا و منحصر بفرد دارند و به همین خاطر در انتخاب اجزا و رنگ دکوراسیون و طراحی داخلی ساختمان، توجه می کنند تا دکوراسیون منزل طبق سلیقه خاص و همچنین مد روز باشد.
1399/09/22گاهی ممکن است ایراداتی در فرش ظاهر شود که بدلیل شستشوی ناصحیح و نامناسب فرش و یا خشک کردن فرش برخلاف دستورالعمل مناسب باشد. شستن فرش در برخی قالیشوئی های نامعتبر و یا شستن ناصحیح فرش در منزل موجب ایرادتی همانند زرد شدن فرش، شکستگی فرش، چین و چروک و ناگونیایی فرش، بوی نامطبوع فرش و ... می گردد.
1399/09/15گاهی اوقات به دلایل مختلفی ممکن است مایعات بر روی فرش ریخته شود و فرش نمدار شود. در این حالت ممکن است بوی نامطبوعی ایجاد کند که برای افراد خانواده ناخوشایند است و همچنین قسمتی از فرش که نمدار شده است، محل تجمع قارچ و آلودگی می شود. در این مقاله سعی شده است تا راه حل های اثرگذاری برای رفع بوی نم فرش ارائه شود.
1399/09/12به همان اندازه که طرح و نقش یک فرش مهم است، رنگ غالب و زمینه فرش نیز بسیار مهم است و تاثیر بسزایی در جلوه و زیبایی دکوراسیون منزل دارد.
1399/09/12فرش ماشینی نمونه ای از فرش دستبافت است که در مقیاس بزرگتری توسط ماشین آلات صنعتی بافت و تولید می شود.
1399/09/12چنانچه برخی قسمتهای فرش به خصوص کناره های فرش، چین خوردگی و چروک داشته باشد، اصطلاحا می گویند فرش کیسی دارد که موجب نازیبایی و سایش بیشتر فرش می گردد.
1399/09/12فاکتورهایی همانند شانه و تراکم فرش، جنس نخ، کیفیت نخ، تعداد رنگ فرش و ... بر قیمت فرش تاثیر دارد که برخی جزو عوامل اصلی و اساسی بوده و برخی دیگر تاثیرات جزیی بر روی قیمت و کیفیت فرش دارد.
1399/09/12با توجه به اهمیت فرش به عنوان کف پوش منزل، ضخامت و ظرافت فرش دو خصوصیت مهمی است که در انتخاب فرش بایستی به دقت مورد توجه قرار گیرد.
1399/09/12همانگونه که فرشهای رنگ روشن، جلوه و زیبایی خاص خودش را دارد، توجه و مراقبت مختص خودش را نیز طلب می کند.
1399/09/12بر اساس آنکه فضای خانه ها اکثرا به شکل مستطیل و یا مربع می باشد، بسیاری ترجیح می دهند که کف منزل را با فرشهای مستطیل یا مربع شکل، بپوشانند. حال آنکه می توان با فرشهای گرد و بیضی شکل، نمای خاص و متفاوتی به منزل داد که گاها شیک تر از فرشهای مستطیل و مربع شکل است.
1399/09/12در گذر زمان و همگام با تغییر و تحول سبک دکوراسیون ها، طرح و نقش فرش نیز تغییر کرده و برخی طرحهای جدید بوجود آمده است که نمونه بارز آن، طرح افشان است که توانسته است توجه بسیاری را به خود جلب کند و محبوبیت بالایی دارد. چنانچه تمایل دارید فرشی بخرید که بتوانید با انواع دکوراسیونها ست کنید و طرحی خاص و بروز داشته باشد، افشان گزینه بسیار مناسبی می باشد.
1399/09/12به منظور شناخت فرش با کیفیت، لازم است تا با مشخصات فرش و نوع نخهای بکار رفته در فرش آشنایی داشته باشیم. نخ اکریلیک یکی از انواع نخ در صنعت فرش ماشینی می باشد که مرغوبیت بالایی دارد و فرشهای بافته شده با نخ اکریلیک، کیفیت بالایی دارند که در ادامه خصوصیات این نوع فرشها ذکر می گردد.
1399/09/12هیت ست کردن فرایندی است که در زمان ریسندگی نخ و قبل از بافت فرش ماشینی، روی الیاف صورت می گیرد. در این فرایند، بافت نخها به وسیله حرارت و بخار تغییراتی پیدا می کند که در نهایت به تثبیت و افزایش کیفیت آنها می‌انجامد.
1399/09/02به اطلاع می رساند که به منظور افزایش ارتباط میان شرکت فرش اکباتان و همراهان گرامی این شرکت
1399/09/02از شما همراهان عزیز دعوت می شود تا قبل از اقدام به ثبت نام در باشگاه مشتریان، ویدئوی زیر ر
1399/07/30به پاس همراهی شما مشتریان عزیز و وفادار، در پایان فصل پاییز 1399، از بین کلیه ی مشتریانی ک
1399/06/19بسیاری از صنایع از جمله صنعت فرش ماشینی، تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا می باشند و با چالشهایی در زمینه تولید و فروش مواجه شده اند. در این شرایط، راهکارهای متفاوتی به منظور تسهیل در خرید و فروش محصولات صنایع فرش ماشینی ارائه شده است که مهمترین آن، استفاده از فضای مجازی و اینترنت می باشد.
1398/08/09قرعه کشی شرکت فرش اکباتان، به پاس همراهی شما مشتریان عزیز و وفادار، در پایان پاییز، از بین کلیه ی مشتریانی که در این فصل کد محصول را از طریق پرتال باشگاه مشتریان ارسال کرده باشند انجام می گیرد.
1398/07/30قرعه کشی شرکت فرش اکباتان، به پاس همراهی شما مشتریان عزیز و وفادار، در پایان پاییز، از بین کلیه ی مشتریانی که در این فصل کد محصول را از طریق پرتال باشگاه مشتریان ارسال کرده باشند انجام می گیرد.
1398/05/26مجددا به پاس همراهی شما مشتریان عزیز و وفادار، قرعه کشی شرکت فرش اکباتان در پایان فصل زمستان ...
1398/05/26 مجددا به پاس همراهی شما مشتریان عزیز و وفادار، قرعه کشی شرکت فرش اکباتان در پایان فصل بهار، از بین کلیه ی مشتریانی که در این فصل از سال، کد محصول را از طریق پرتال باشگاه مشتریان ارسال کرده بودند انجام شد و نتایج آن به این شرح است.
1398/04/05اسامی برندگان قرعه کشی زمستان فرش اکباتان 1397
1398/02/10به اطلاع کلیه بازدید کنندگان محترم می رساند: این سایت به عنوان سایت رسمی شرکت می باشد و با
1397/11/28برای سومین بار به پاس همراهی شما مشتریان عزیز و وفادار، قرعه کشی شرکت فرش اکباتان در پایان فصل پاییز، از بین کلیه ی مشتریانی که در این فصل از سال، کد محصول را از طریق پرتال باشگاه مشتریان ارسال کرده بودند انجام شد و نتایج آن به این شرح است.
1397/10/25نظرخود را در مورد نحوه ی عملکرد کلی شرکت فرش اکباتان و نیز کیفیت محصولات بفرمائید.
1397/10/25قرعه کشی شرکت فرش اکباتان، به پاس همراهی شما مشتریان عزیز و وفادار، در پایان هر فصل، از بین کلیه ی مشتریانی که در این فصل کد محصول را از طریق پرتال باشگاه مشتریان ارسال کرده باشند انجام می گیرد و منحصر به خریداران همان فصل خواهد شد.
1397/10/09برای سومین بار به پاس همراهی شما مشتریان عزیز و وفادار، قرعه کشی شرکت فرش اکباتان در پایان فصل پاییز، از بین کلیه ی مشتریانی که در این فصل از سال، کد محصول را از طریق پرتال باشگاه مشتریان ارسال کرده بودند انجام شد و نتایج آن به این شرح است.
1397/08/01قرعه کشی شرکت فرش اکباتان، به پاس همراهی شما مشتریان عزیز و وفادار، در پایان هر فصل، از بین کلیه ی مشتریانی که در این فصل از سال، کد محصول را از طریق پرتال باشگاه مشتریان ارسال کرده باشند انجام می گیرد و منحصر به خریداران همان فصل خواهد شد.
1397/07/14به پاس همراهی شما مشتریان عزیز و وفادار، قرعه کشی شرکت فرش اکباتان در پایان فصل تابستان، از بین کلیه ی مشتریانی که در این فصل از سال، کد محصول را از طریق پرتال باشگاه مشتریان ارسال کرده بودند انجام شد و نتایج آن به این شرح است.
1397/07/11برای دومین بار به پاس همراهی شما مشتریان عزیز و وفادار، قرعه کشی شرکت فرش اکباتان در پایان فصل تابستان، از بین کلیه ی مشتریانی که در این فصل از سال، کد محصول را از طریق پرتال باشگاه مشتریان ارسال کرده بودند انجام شد و نتایج آن به این شرح است.
1397/05/06قرعه کشی شرکت فرش اکباتان، به پاس همراهی شما مشتریان عزیز و وفادار، در پایان هر فصل، از بین کلیه ی مشتریانی که در این فصل از سال، کد محصول را از طریق پرتال باشگاه مشتریان ارسال کرده باشند انجام می گیرد و منحصر به خریداران همان فصل خواهد شد.
1397/04/17به پاس همراهی شما مشتریان عزیز و وفادار، قرعه کشی شرکت فرش اکباتان در پایان فصل بهار، از بین کلیه ی مشتریانی که در این فصل از سال، کد محصول را از طریق پرتال باشگاه مشتریان ارسال کرده بودند انجام شد و نتایج آن به این شرح است.
1397/04/17به پاس همراهی شما مشتریان عزیز و وفادار، قرعه کشی شرکت فرش اکباتان در پایان فصل بهار، از بین کلیه ی مشتریانی که در این فصل از سال، کد محصول را از طریق پرتال باشگاه مشتریان ارسال کرده بودند انجام شد و نتایج آن به این شرح است.
1397/03/06قرعه کشی شرکت فرش اکباتان، به پاس همراهی شما مشتریان عزیز و وفادار، در پایان هر فصل، از بین کلیه ی مشتریانی که در این فصل از سال، کد محصول را از طریق پرتال باشگاه مشتریان ارسال کرده باشند انجام می گیرد و منحصر به خریداران همان فصل خواهد شد.
1397/02/29باشگاه مشتریان فرش اکباتان هدفمند بوده و برنامه‌های منظم و پیوسته‌ای برای شما مشتریان و همکاران عزیز دارد. یکی از اهداف این باشگاه در جهت فروش بیشتر و کسب منافع برای دو طرف است. پس از جمع‌آوری اطلاعات مشتریان، باشگاه مشتریان فرش اکباتان از سلایق، علاقه‌مندی و درخواستهای شما اطلاع یافته و بوسیله آن آینده مجموعه‌های مختلف شرکت را ترسیم و بهینه می‌کند. تولیدات، خدمات و سایر فعالیتهای شرکت فرش اکباتان با استفاده از اطلاعاتی که از این بخش بدست می‌آید، می‌تواند توسعه یافته و در جهت رضایت شما مشتریان و همکاران عزیز گام بردارد.
1396/05/30456
1396/05/30وب سایت شرکت فرش اکباتان در تابستان 1396 با پشتیبانی سه زبان به روز گردید. خوشحالیم به اطلاع مشتریان و همکاران خود برسانیم، وب سایت رسمی شرکت فرش اکباتان منتشر، بروز و از این پس در دسترس شما عزیزان قرار گرفت. این وب سایت جهت ارتقاء بهره وری و ایجاد ارتباط موثر و آنلاین با مشتریان و همکاران، طراحی شده و هدف آن، معرفی بیش از پیش شرکت، محصولات و خدمات آن به مشتریان و بازار هدف می باشد.