بازدیدکنندگان گرامی؛ لطفا قبل از ثبت نام در باشگاه مشتریان و خرید اینترنتی محصولات شرکت اکباتان به موارد ذکر شده حتما توجه فرمائید. مشاهده...
درباره ما


مفتخریم با تجارب و سابقه در فرش دستباف و بیش از نیم قرن فعالیت در صنعت فرش ماشینی، اکنون با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا توانسته ایم با دریافت چهار گواهینامه بین المللی در مدیریت کیفیت و به دنبال آن پس از تجهیز آزمایشگاه کنترل کیفیت از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران، موفق به کسب نشان استاندارد شده ایم.

تمامی محصولات این شرکت از قبیل 1200 شانه ده رنگ با تراکم 3600 و 1050 شانه با تراکم 3000 و 700 شانه با تراکم 2550، از مرغوبترین مواد اولیه تحت نظارت و کنترل دقیق موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران، با استفاده از قدرت خلاقیت و ابتکار در ایجاد طرح های بدیع و زیبا و دلنشین تولید و با ارائه به بازارهای داخلی و خارجی توانسته است نه تنها گامی در جهت اعتلای صنعت فرش ماشینی بردارد، بلکه با راهیابی به بازارهای جهانی در رقابت با آنها نقش مهمی در صدور کالاهای غیرنفتی داشته باشد.

شما همراهان عزیز در اینجا  می توانید برخی از تصاویر اختصاصی و تیزر تبلیغاتی فرش اکباتان را در اینجا ملاحظه بفرمایید:


 

 

 

 

 

 

  

 

همچنین این شرکت جهت رفاه حال مشتریان گرامی با داشتن گروه طراحی مجرب علاوه بر تولید انواع فرش با ابعاد استاندارد، مبادرت به تولید ابعاد خاص به درخواست مشتری می نماید که این امر موجب رضایت مندی مشتریان می باشد.

با تشکر از حسن سلیقه شما