بازدیدکنندگان گرامی؛ لطفا قبل از ثبت نام در باشگاه مشتریان و خرید محصولات شرکت اکباتان به موارد ذکر شده حتما توجه فرمائید. مشاهده...
دومین مرحله داوری دومین رویداد ملی فرش آپ
​دومین جلسه داوری هیات محترم داوران دومین رویداد ملی فرش آپ با حضور کلیه اعضای کمیته داوری 15 آذر ماه در محل سالن جلسات سرای نوآوری صنعت فرش ماشینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان برگزار گردید.

دومین مرحله داوری دومین رویداد ملی فرش آپ

دومین جلسه داوری هیات محترم داوران دومین رویداد ملی فرش آپ با حضور کلیه اعضای کمیته داوری راس ساعت 13 روز سه شنبه 15 آذر ماه در محل سالن جلسات سرای نوآوری صنعت فرش ماشینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان برگزار گردید.

در ابتدای جلسه دکتر منصور دیاری رئیس سرای نوآوری فرش ماشینی و رئیس کمیته داوران ضمن عرض خوش آمدگویی و تشکر از هیات محترم داوران و اعضاء محترم کمیته های علمی و اجرائی دومین رویداد ملی «فرش آپ» ، گزارشی از روند جلسات هماهنگی با هیأت محترم داوران ارائه و افزودند که لیست داوری اولیه هیات داوران شامل 18 ایده راه یافته به مرحله نیمه نهائی با تلاش کمیته های اجرائی و علمی این رویداد در زمان مقرر به شرکت کنندگان اطلاع رسانی شده تا با هماهنگی و همکاری منتورهای تعیین شده برای تیم ها ، ایده های تکمیل شده بهمراه مستندات ارائه شده برای مرحله داوری نیمه نهائی آماده گردد.

ایشان افزود حسب اطلاع رسانی به تیم ها ، کلیه ایده پردازان راه یافته به این مرحله با ارسال مستندات تکمیلی موظف به تهیه و ارسال یک کلیپ چند دقیقه ای برای ارائه در مرحله نیمه نهائی شدند.

همچنین مقرر شد تا هیات محترم داوران نظرات فنی و ارزیابی کارشناسی خود را برای ایده های رسیده به مرحله نیمه نهائی به تفکیک در فرم های تهیه شده ثبت و در نهایت با جمع بندی نظرات ایده های راه یافته به مرحله نهایی توسط هیات محترم داوران اعلام گردد.

در ادامه جلسه داوری و پس از حدود 2 ساعت بحث و بررسی مستندات ارائه شده هیات محترم داوران با جمع بندی نظرات خود 9 ایده را برای مرحله نهائی (Demo Day) انتخاب و لیست و فرم تفکیکی مربوطه ایده ها در اختیار کمیته اجرائی قرار گرفت.

کمیته اجرائی موظف گردید طی مهلت 24 ساعته زمانبندی مراتب را به شرکت کنندگان و منتورهای راه یافته به مرحله نهائی اطلاع رسانی کرده تا در اسرع وقت نسبت به آماده سازی تیم ها و نفرات برای شرکت در مرحله پایانی دومین رویداد ملی فرش آپ اقدامات لازم صورت گیرد.

لازم به ذکر است مطابق جدول زمانبندی اعلام شده، انتخاب ایده های برتر در مرحله نهائی در مراسم پایانی رویداد (Demo Day) در روز 28 آذر ماه صورت خواهد گرفت و به ایده های اول تا سوم این رویداد جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد.

تاریخ ثبت : 1401/09/19
    
 
  نام و نام خانوادگی : *
آدرس ایمیل یا شماره تماس : *
  دیدگاه : *